Additional information
| Brand | Ultra |
|---|---|
| Power Capacity | 6KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 380mm |
| Width | 380mm |
| Height | 900mm |
| Weight | 38Kg |
| Warranty | 2 Years |
| Brand | Ultra |
|---|---|
| Power Capacity | 6KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 380mm |
| Width | 380mm |
| Height | 900mm |
| Weight | 38Kg |
| Warranty | 2 Years |