Additional information
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 0.5KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 225mm |
| Width | 172mm |
| Height | 177mm |
| Weight | 5.7Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 0.5KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 225mm |
| Width | 172mm |
| Height | 177mm |
| Weight | 5.7Kg |
| Warranty | 3 Years |