Additional information
| Brand-- | |
|---|---|
| Main Input Voltage | 230 V |
| Rated power in W | 500 W |
| Rated power in VA | 1000 VA |
| Cable length | 1.00 m |
| Main Output Voltage | 230 V |
| Input Connection Type | Schuko CEE 7/7P |
| Colour | Black |
| weight | 1.6 kg |
| Dimensions | 119 x 95 x 180 mm |
| Warranty | 2 years |








