Schneider E3SUPS20K3IB2 Easy On-Line UPS, 20kVA/20kW, 3 Ph, 3S 400V, 3:1 UPS, 3 internal 7Ah modular battery strings, Tower
Brand: Schneider
Model: E3SUPS20K3IB2
Power Range: 20kVA / 20kW
Battery Voltage: 240 V
Maximum Short-Circuit Current: 10 kA
Number of Battery Filled Slots: 3
Max Current Discharge: 54 A