Schneider E3LUPS300KHS On-Line UPS, 300kVA/ 300kW, 3 Ph, 3L, 400V, 3:3 UPS, Startup 5×8, Tower
- Brand: Schneider
- Model: E3LUPS300KHS
- Power range: 300kVA/ 300kW
- Battery voltage: +/- 216…+/- 300 V