Additional information
| Brand-- | |
|---|---|
| Power Capacity | 100KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 680mm |
| Width | 570mm |
| Height | 1500mm |
| Weight | 230Kg |
| Warranty | 2 Years |
| Brand-- | |
|---|---|
| Power Capacity | 100KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 680mm |
| Width | 570mm |
| Height | 1500mm |
| Weight | 230Kg |
| Warranty | 2 Years |