Additional information
| Brand | Ultra |
|---|---|
| Power Capacity | 40KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 700mm |
| Width | 580mm |
| Height | 110mm |
| Weight | 178Kg |
| Warranty | 2 Years |
| Brand | Ultra |
|---|---|
| Power Capacity | 40KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 700mm |
| Width | 580mm |
| Height | 110mm |
| Weight | 178Kg |
| Warranty | 2 Years |