Additional information
| Length | 370mm |
|---|---|
| Width | 290mm |
| Brand-- | |
| Height | 245mm |
| Weight | 13.5Kg |
| Power Capacity | 3KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |
| Length | 370mm |
|---|---|
| Width | 290mm |
| Brand-- | |
| Height | 245mm |
| Weight | 13.5Kg |
| Power Capacity | 3KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |