Additional information
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 265mm |
| Width | 245mm |
| Height | 185mm |
| Weight | 5.8Kg |
| Power Capacity | 1KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 265mm |
| Width | 245mm |
| Height | 185mm |
| Weight | 5.8Kg |
| Power Capacity | 1KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |