Additional information
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 60KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 610mm |
| Width | 470mm |
| Height | 1270mm |
| Weight | 188Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 60KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 610mm |
| Width | 470mm |
| Height | 1270mm |
| Weight | 188Kg |
| Warranty | 3 Years |