Additional information
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 250KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 1450mm |
| Width | 870mm |
| Height | 2020mm |
| Weight | 1088Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 250KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 1450mm |
| Width | 870mm |
| Height | 2020mm |
| Weight | 1088Kg |
| Warranty | 3 Years |