Additional information
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 1200mm |
| Width | 860mm |
| Height | 2100mm |
| Weight | 3650Kg |
| Power Capacity | 1000KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Warranty | 3 Years |
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 1200mm |
| Width | 860mm |
| Height | 2100mm |
| Weight | 3650Kg |
| Power Capacity | 1000KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Warranty | 3 Years |