Schneider G12F3F125, GoPact MCCB 125, 125A, circuit breaker, TMD, 3 poles, 30kA at 415VAC, fixed thermal protection
SKU: G12F3F125
Original price was: 6,317 EGP.Current price is: 4,935 EGP.
  • Brand: Schneider
  • Model: G12F3F125
  • range: GoPact MCCB 125
  • colour: Grey
  • Weight (kg): 0.7 kg
  • Number of protected poles: 3
  • [In] rated current: 125A
Brand:Schneider
Description
Schneider G12F3F125, GoPact MCCB 125, 125A, circuit breaker
TMD, 3 poles, 30kA at 415VAC, fixed thermal protection
Brand
Schneider
Schneider
Schneider Electric GoPact G12F3F125 MCCB, 125A, 3 Pole, 30kA at 415VAC, Fixed Thermal Protection, TMD Circuit Breaker for Industrial Applications
You're viewing: Schneider G12F3F125, GoPact MCCB 125, 125A, circuit breaker, TMD, 3 poles, 30kA at 415VAC, fixed thermal protection Original price was: 6,317 EGP.Current price is: 4,935 EGP.
Add to cart
محتاج مساعدة؟
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close