Schneider G12F3F125, GoPact MCCB 125, 125A, circuit breaker, TMD, 3 poles, 30kA at 415VAC, fixed thermal protection
Brands: Schneider Electric
SKU: G12F3F125
Original price was: 6,317 EGP.4,935 EGPCurrent price is: 4,935 EGP.
- Brand: Schneider
- Model: G12F3F125
- range: GoPact MCCB 125
- colour: Grey
- Weight (kg): 0.7 kg
- Number of protected poles: 3
- [In] rated current: 125A