Schneider G12E3F80, GoPact MCCB 125, 80A, circuit breaker
TMD, 3 poles, 15kA at 415VAC, fixed thermal protection
Brand
Schneider
Schneider
Schneider G12E3F80 GoPact MCCB 125, 80A, 3-Pole Circuit Breaker with Fixed Thermal Protection
You're viewing: Schneider G12E3F80, GoPact MCCB 125, 80A, circuit breaker, TMD, 3 poles Original price was: 5,417 EGP.Current price is: 4,232 EGP.
Add to cart
محتاج مساعدة؟
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close