Additional information
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 415mm |
| Width | 385mm |
| Height | 800mm |
| Weight | 64Kg |
| Power Capacity | 15KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Year |
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 415mm |
| Width | 385mm |
| Height | 800mm |
| Weight | 64Kg |
| Power Capacity | 15KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Year |