معلومات إضافية
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 370mm |
| Width | 290mm |
| Height | 245mm |
| Weight | 11Kg |
| Power Capacity | 2KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |
5,000 EGP
| Brand-- | |
|---|---|
| Length | 370mm |
| Width | 290mm |
| Height | 245mm |
| Weight | 11Kg |
| Power Capacity | 2KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |