معلومات إضافية
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 10KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 480mm |
| Width | 365mm |
| Height | 715mm |
| Weight | 44Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 10KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 480mm |
| Width | 365mm |
| Height | 715mm |
| Weight | 44Kg |
| Warranty | 3 Years |