معلومات إضافية
| Brand-- | |
|---|---|
| Power Capacity | 20KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 415mm |
| Width | 385mm |
| Height | 800mm |
| Weight | 76.5Kg |
| Warranty | 2 Years |
| Brand-- | |
|---|---|
| Power Capacity | 20KVA |
| Input Voltage | 220V |
| Output Voltage | 220V |
| Length | 415mm |
| Width | 385mm |
| Height | 800mm |
| Weight | 76.5Kg |
| Warranty | 2 Years |