معلومات إضافية
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 100KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 780mm |
| Width | 562mm |
| Height | 1247mm |
| Weight | 246Kg |
| Warranty | 3 Years |
| Brand | Lioa |
|---|---|
| Power Capacity | 100KVA |
| Input Voltage | 380V |
| Output Voltage | 380V |
| Length | 780mm |
| Width | 562mm |
| Height | 1247mm |
| Weight | 246Kg |
| Warranty | 3 Years |