الوصف
شنايدر A9K24225، مفتاح ثنائي القطب، 25 امبير، Acti9 iK60N، قاطع كهرباء،
منحني C، قدرة فصل 6000 امبير (IEC 60898-1)
726 EGP
| Brand | Schneider |
|---|---|
| Part Number | A9K24225 |
| Poles description | 2p |
| [In] rated current | 25 A at 30 °C |
| Breaking capacity | 6000 A Icn at 230 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| [Ui] rated insulation voltage | 440 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV conforming to EN/IEC 60898-1 |
| Height | 85 mm |
| Width | 36 mm |
| Depth | 78.5 mm |
| weight | 200 g |
| Colour | White |
| Warranty | 18 months |